Fleadh Cheoil Chiarraí 2018

Milltown



1A Fidil / Fiddle (Faoi 12)

1st Gráinne Nic hAingleoint, CCÉ, Glenflesk, Ciarraí

2nd Daibhín Laide, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

rec Ciarán Ó Murchú, CCÉ, Brosnach, Ciarraí

1B Fidil / Fiddle (12-15)

1st Shona Murphy, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

2nd Laura O'Carroll, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

3rd Roise Cusack, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

1C Fidil / Fiddle (15-18)

1st Conor Heaphy, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

2nd Clodagh Gaynor, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

rec Aisling Wharton, CCÉ, Barr na Sráide, Ciarraí

1D Fidil / Fiddle (O18)

1st Alannah Ní Chíosáin, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

2A Bosca Ceoil / Button Accordion (Faoi 12)

1st Michael Healy, CCÉ, Kilcummin, Ciarraí

2nd Trina B. Kennedy, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

rec Darragh Brosnan, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

2B Bosca Ceoil / Button Accordion (12-15)

1st Kieren Mackessy, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

2nd Shane Madden, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

rec Aoife Murphy, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

2C Bosca Ceoil / Button Accordion (15-18)

1st Pádraig Holly, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

2nd Lily Cox, CCÉ, Brosnach, Ciarraí

2D Bosca Ceoil / Button Accordion (O18)

1st Steven O'Leary, CCÉ, Kilcummin, Ciarraí

3A Feadóg Mhór / Flute (Faoi 12)

1st Emma Ní hÍfearnáin, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

2nd Sarah Murphy, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

3rd Ella Jane Pickett, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

3B Feadóg Mhór / Flute (12-15)

1st Aideen Quinlan, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

2nd Ruby Falvey, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

3rd Hamish O'Carroll, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

3C Feadóg Mhór / Flute (15-18)

1st Ali Cahill, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

2nd Laura McCarthy, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

3rd Máirtín Ó Cathasaigh, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

3D Feadóg Mhór / Flute (O18)

1st Nicole Ní Dhubhshláine, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

2nd Pádraig Mac Ionnrachtaigh, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

4A Feadóg / Whistle (Faoi 12)

1st Michael Healy, CCÉ, Kilcummin, Ciarraí

2nd Daibhín Laide, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

rec Lucy Prendergast, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

4B Feadóg / Whistle (12-15)

1st Aideen Quinlan, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

2nd Brandon Ó Griofa, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

rec Ruby Falvey, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

4C Feadóg / Whistle (15-18)

1st Máirtín Ó Cathasaigh, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

2nd Patrick Brosnan, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

rec Caoimhe Barry, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

4D Feadóg / Whistle (O18)

1st Nicole Ní Dhubhshláine, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

2nd Donagh McElligott, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

3rd Norelle Murphy, CCÉ, Kilcummin, Ciarraí

5A Cairdín Pianó / Piano Accordion (Faoi 12)

1st Iona Wynton, CCÉ, Foilmore, Ciarraí

5B Cairdín Pianó / Piano Accordion (12-15)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

5C Cairdín Pianó / Piano Accordion (15-18)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

5D Cairdín Pianó / Piano Accordion (O18)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

6A Consairtín / Concertina (Faoi 12)

1st Emma Crowley, CCÉ, Cill Orglan, Ciarraí

2nd Megan Gillespie, CCÉ, Cill Orglan, Ciarraí

rec Rebekah Sheehy, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

6B Consairtín / Concertina (12-15)

1st Caoimhe Laide, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

2nd Olwyn Evans, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

rec Katie Moriarty, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

6C Consairtín / Concertina (15-18)

1st Eléna McElligott, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

2nd Rachel Taylor, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

rec Abbie Daly, CCÉ, Barr na Sráide, Ciarraí

6D Consairtín / Concertina (O18)

1st Donagh McElligott, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

2nd Niamh Ní Dhaltúin, CCÉ, Sliabh Luachra, Ciarraí

rec Nicole Ní Dhubhshláine, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

7A Píb Uilleann / Uilleann Pipes (Faoi 12)

1st Seán Micheál Ó Roideacháin, CCÉ, Trá Lí, Ciarraí

7B Píb Uilleann / Uilleann Pipes (12-15)

1st Ben Switzer, CCÉ, Glenflesk, Ciarraí

2nd Hamish O'Carroll, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

7C Píb Uilleann / Uilleann Pipes (15-18)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

7D Píb Uilleann / Uilleann Pipes (O18)

1st Timmy Flaherty, CCÉ, Ballylongford / Tarbert, Ciarraí

8A Cruit / Irish Harp (Faoi 12)

1st Deirbhile O'Carroll, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

2nd Clodagh Sheehy, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

rec Róisín O'Sullivan, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

8B Cruit / Irish Harp (12-15)

1st Hamish O'Carroll, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

2nd Bríd Fitzgerald, CCÉ, Sliabh Mish, Ciarraí

3rd Leona Sheehy, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

8C Cruit / Irish Harp (15-18)

1st Clodagh Murphy, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

8D Cruit / Irish Harp (O18)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

9A Orgán Béil / Mouth Organ (Faoi 12)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

9B Orgán Béil / Mouth Organ (12-15)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

9C Orgán Béil / Mouth Organ (15-18)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

9D Orgán Béil / Mouth Organ (O18)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

10A Bainseó / Banjo (Faoi 12)

1st Peter Doyle, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

2nd Mikey Fealy, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

rec Conor Brennan, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

10B Bainseó / Banjo (12-15)

1st Dylan Quinn, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

2nd Tadhg Ó Scanláin, CCÉ, Trá Lí, Ciarraí

3rd Ewan Evans, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

10C Bainseó / Banjo (15-18)

1st Caroline Hurley, CCÉ, Sliabh Mish, Ciarraí

2nd Darragh Mackessy, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

rec Paraic Shanahan, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

10D Bainseó / Banjo (O18)

1st Timmy Flaherty, CCÉ, Ballylongford / Tarbert, Ciarraí

2nd Dean Ó Gríofa, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

11A Maindilín / Mandolin (Faoi 12)

1st Peter Doyle, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

2nd Tadhg O'Sullivan, CCÉ, Ceoltóirí na nGleannta, Ciarraí

rec Mikey Fealy, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

11B Maindilín / Mandolin (12-15)

1st Tadhg Ó Scanláin, CCÉ, Trá Lí, Ciarraí

2nd Ewan Evans, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

rec Dylan Quinn, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

11C Maindilín / Mandolin (15-18)

1st Caroline Hurley, CCÉ, Sliabh Mish, Ciarraí

2nd Paraic Shanahan, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

rec Darragh Mackessy, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

11D Maindilín / Mandolin (O18)

1st Timmy Flaherty, CCÉ, Ballylongford / Tarbert, Ciarraí

12A Pianó / Piano (Faoi 12)

1st Gráinne Nic hAingleoint, CCÉ, Glenflesk, Ciarraí

2nd Seán Micheál Ó Roideacháin, CCÉ, Trá Lí, Ciarraí

rec Sadhbh O'Sullivan, CCÉ, Cill Orglan, Ciarraí

12B Pianó / Piano (12-15)

1st Oisín O Duinnín, CCÉ, Glenflesk, Ciarraí

2nd Tara Ní Riagáin, CCÉ, Teampall an Ghleanntáin, Luimneach

12C Pianó / Piano (15-18)

1st Orlaith O'Sullivan, CCÉ, Cill Orglan, Ciarraí

2nd Clodagh Gaynor, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

12D Pianó / Piano (O18)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

13A Mileoidean / Melodeon (Faoi 12)

1st Trina B. Kennedy, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

13B Mileoidean / Melodeon (12-15)

1st Liam Kerrisk, CCÉ, Kilcummin, Ciarraí

2nd Eoghan Mac Gearailt, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

13C Mileoidean / Melodeon (15-18)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

13D Mileoidean / Melodeon (O18)

1st Steven O'Leary, CCÉ, Kilcummin, Ciarraí

14A Rogha Gléas / Miscellaneous (Faoi 12)

1st Peter Doyle, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

2nd Emma Rose Galvin, CCÉ, Listowel, Ciarraí

3rd Calvin Healy, CCÉ, Listowel, Ciarraí

14B Rogha Gléas / Miscellaneous (12-15)

1st Dylan Quinn, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

2nd Jade Tuite, CCÉ, Sliabh Mish, Ciarraí

rec Dylan Carroll Conway, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

14C Rogha Gléas / Miscellaneous (15-18)

1st Máirtín Ó Cathasaigh, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

2nd Ciarán Mac Gearailt, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

14D Rogha Gléas / Miscellaneous (O18)

1st Timmy Flaherty, CCÉ, Ballylongford / Tarbert, Ciarraí

2nd Pádraig Mac Ionnrachtaigh, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

rec Nicole Ní Dhubhshláine, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

15A Tionlacan / Accompaniment (Faoi 12)

1st Gráinne Nic hAingleoint, CCÉ, Glenflesk, Ciarraí

15B Tionlacan / Accompaniment (12-15)

1st Leona Sheehy, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

2nd Tara Ní Riagáin, CCÉ, Teampall an Ghleanntáin, Luimneach

15C Tionlacan / Accompaniment (15-18)

1st Ali Cahill, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

15D Tionlacan / Accompaniment (O18)

1st Dean Ó Gríofa, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

16A Bodhrán (Faoi 12)

1st Mikey Fealy, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

2nd Jack Purcell, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

3rd Jack O'Carroll, CCÉ, Listowel, Ciarraí

16B Bodhrán (12-15)

1st Dylan Quinn, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

2nd Kieren Mackessy, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

rec Eoghan Mac Gearailt, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

16C Bodhrán (15-18)

1st Conor Hennessy, CCÉ, Ballylongford / Tarbert, Ciarraí

16D Bodhrán (O18)

1st Pádraig Mac Ionnrachtaigh, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

2nd Ciara Shannon, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

17A Drumaí Céilí / Céilí Drums (Faoi 12)

1st Jack Purcell, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

2nd Mikey Fealy, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

rec James Donald, CCÉ, Barr na Sráide, Ciarraí

17B Drumaí Céilí / Céilí Drums (12-15)

1st Gabriel Falvey, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

2nd Evan Boyle, CCÉ, Cill Orglan, Ciarraí

17C Drumaí Céilí / Céilí Drums (15-18)

1st Patrick Brosnan, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

17D Drumaí Céilí / Céilí Drums (O18)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

18A Foinn Mhalla, Fidil / Fiddle Slow Airs (Faoi 12)

1st Gráinne Nic hAingleoint, CCÉ, Glenflesk, Ciarraí

2nd Anna McSweeney, CCÉ, Brosnach, Ciarraí

rec Daibhín Laide, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

18B Foinn Mhalla, Fidil / Fiddle Slow Airs (12-15)

1st Aibhín O'Neill, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

2nd LiQin Hourihan, CCÉ, Tuosist-Kenmare, Ciarraí

18C Foinn Mhalla, Fidil / Fiddle Slow Airs (15-18)

1st Clodagh Gaynor, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

2nd Conor Heaphy, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

rec Aisling Wharton, CCÉ, Barr na Sráide, Ciarraí

18D Foinn Mhalla, Fidil / Fiddle Slow Airs (O18)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

19A Foinn Mhalla, Píb Uilleann / Uilleann Pipes Slow Airs (Faoi 12)

1st Seán Micheál Ó Roideacháin, CCÉ, Trá Lí, Ciarraí

19B Foinn Mhalla, Píb Uilleann / Uilleann Pipes Slow Airs (12-15)

1st Ben Switzer, CCÉ, Glenflesk, Ciarraí

19C Foinn Mhalla, Píb Uilleann / Uilleann Pipes Slow Airs (15-18)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

19D Foinn Mhalla, Píb Uilleann / Uilleann Pipes Slow Airs (O18)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

20A Foinn Mhalla, Feadóg Mhór / Flute Slow Airs (Faoi 12)

1st Alannah Lavery, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

2nd Emma Ní hÍfearnáin, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

rec Méabh Ní Dhubhda, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

20B Foinn Mhalla, Feadóg Mhór / Flute Slow Airs (12-15)

1st Aibhín O'Neill, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

2nd Aideen Quinlan, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

rec Máiréad Barry, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

20C Foinn Mhalla, Feadóg Mhór / Flute Slow Airs (15-18)

1st Máirtín Ó Cathasaigh, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

2nd Laura McCarthy, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

20D Foinn Mhalla, Feadóg Mhór / Flute Slow Airs (O18)

1st Pádraig Mac Ionnrachtaigh, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

21A Foinn Mhalla, Feadóg / Whistle Slow Airs (Faoi 12)

1st Méabh Ní Dhubhda, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

2nd Grace Ní hÍfearnáin, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

rec Emma Ní hÍfearnáin, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

21B Foinn Mhalla, Feadóg / Whistle Slow Airs (12-15)

1st Kirill Healy, CCÉ, Kilcummin, Ciarraí

2nd Aibhín O'Neill, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

rec Ruby Falvey, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

21C Foinn Mhalla, Feadóg / Whistle Slow Airs (15-18)

1st Máirtín Ó Cathasaigh, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

21D Foinn Mhalla, Feadóg / Whistle Slow Airs (O18)

1st Nicole Ní Dhubhshláine, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

22A Foinn Mhalla, Cruit / Harp Slow Airs (Faoi 12)

1st Clodagh Sheehy, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

2nd Deirbhile O'Carroll, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

22B Foinn Mhalla, Cruit / Harp Slow Airs (12-15)

1st Leona Sheehy, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

2nd Bríd Fitzgerald, CCÉ, Sliabh Mish, Ciarraí

22C Foinn Mhalla, Cruit / Harp Slow Airs (15-18)

1st Clodagh Murphy, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

22D Foinn Mhalla, Cruit / Harp Slow Airs (O18)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

23A Ceol Beirte / Duets (Faoi 12)

1st Trina B. Kennedy, Mikey Fealy, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

2nd Síofra Griffin, Tadhg O'Sullivan, CCÉ, Ceoltóirí na nGleannta, Ciarraí

rec Emma Crowley, Peter Doyle, CCÉ, Cill Orglan, Leac Snámha, Ciarraí

23B Ceol Beirte / Duets (12-15)

1st Ewan Evans, Olwyn Evans, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

2nd Kieren Mackessy, Ruby Falvey, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

rec Shona Murphy, John Power, CCÉ, Cill Áirne/Sliabh Mish, Ciarraí

23C Ceol Beirte / Duets (15-18)

1st Clodagh Gaynor, Eléna McElligott, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

2nd Conor Heaphy, Ali Cahill, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

rec Clodagh Murphy, Caoimhe Scanlon, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

23D Ceol Beirte / Duets (O18)

1st Donagh McElligott, Aoife Trench, CCÉ, Leac Snámha/Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

24A Ceol Trír / Trios (Faoi 12)

1st Trina B. Kennedy, Sarah Murphy, Mikey Fealy, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

2nd Eabha Rudden, Jack Rudden, Michael Healy, CCÉ, Cill Áirne/Kilcummin, Ciarraí

rec Tom Foley, Grace Ní hÍfearnáin, Emma Ní hÍfearnáin, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

24B Ceol Trír / Trios (12-15)

1st Ewan Evans, Olwyn Evans, Claire Stagg, CCÉ, Cill Áirne/Kilcummin, Ciarraí

2nd Hamish O'Carroll, Aibhín O'Neill, Mairéad Barry, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

rec Eoin McSweeney, Anna McSweeney, Fiona McSweeney, CCÉ, Brosnach, Ciarraí

24C Ceol Trír / Trios (15-18)

1st Conor Heaphy, Ali Cahill, Saoirse Cahill, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

2nd Clodagh Murphy, Caoimhe Scanlon, Aideen Quinlan, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

rec Laura McCarthy, Caoimhe Laide, Seán Ó Ciosáin, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton / Lixnaw, Ciarraí

24D Ceol Trír / Trios (O18)

1st Donagh McElligott, Aoife Trench, Pádraig Mac Ionnrachtaigh, CCÉ, Leac Snámha/Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

2nd Eléna McElligott, Clodagh Gaynor, Ciara Shannon, CCÉ, Leac Snámha

25A Bannaí Céilí / Céili Band (Faoi 12)

1st Banna Ceoil Na Ceolainne, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

2nd Ballydonoghue Lisselton, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

rec Ballybunion, CCÉ, Ballybunion, Ciarraí

25B Bannaí Céilí / Céili Band (12-15)

1st Ballydonoghue Lisselton, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

2nd Castleconway Céilí Band, CCÉ, Cill Orglan, Ciarraí

25C Bannaí Céilí / Céili Band (15-18)

1st Banna Ceoil Na Ceolainne, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

2nd Ballydonoghue Lisselton, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

25D Bannaí Céilí / Céili Band (O18)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

26A Grúpaí Ceoil (Faoi 12)

1st Ceoltóirí Na Ceolainne, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

2nd Ballydonoghue Lisselton, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

rec An Fhaill Mhóir, CCÉ, Foilmore, Ciarraí

26B Grúpaí Ceoil (12-15)

1st Ballydonoghue Lisselton, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

2nd Ceoltóirí na Féile, CCÉ, Listowel / Leac Snámha, Ciarraí

26C Grúpaí Ceoil (15-18)

1st Ballydonoghue Lisselton, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

2nd Ceoltóirí Na Ceolainne, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

3rd An Fhaill Mhóir, CCÉ, Foilmore, Ciarraí

26D Grúpaí Ceoil (O18)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

27F Bannaí Máirseála, Cairdín / Accordion Marching Bands (Faoi 18)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

27D Bannaí Máirseála, Cairdín / Accordion Marching Bands (O18)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

28F Bannaí Máirseála, Feadóg Mhór / Flute Marching Bands (Faoi 18)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

28D Bannaí Máirseála, Feadóg Mhór / Flute Marching Bands (O18)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

29F Bannaí Máirseála, Rogha Ghléas / Miscellaneous Marching Bands (Faoi 18)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

29D Bannaí Máirseála, Rogha Ghléas / Miscellaneous Marching Bands (O18)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

30E Bannaí Máirseála, Píb / Pipe Marching Bands (Aon Aois/Any Age)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

31A Amhránaíocht ar an Sean Nós (Mná) / Irish Singing (Ladies) (Faoi 12)

1st Grace Ní hÍfearnáin, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

2nd Saoirse Ní Churráin, CCÉ, Barr na Sráide, Ciarraí

rec Caoimhe Ní Churráin, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

31B Amhránaíocht ar an Sean Nós (Mná) / Irish Singing (Ladies) (12-15)

1st Emily Ní Shé, CCÉ, Barr na Sráide, Ciarraí

2nd Ciara Ni Shé, CCÉ, Barr na Sráide, Ciarraí

3rd Róisín Walsh, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

31C Amhránaíocht ar an Sean Nós (Mná) / Irish Singing (Ladies) (15-18)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

31D Amhránaíocht ar an Sean Nós (Mná) / Irish Singing (Ladies) (O18)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

32A Amhránaíocht ar an Sean Nós (Fir) / Irish Singing (Men) (Faoi 12)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

32B Amhránaíocht ar an Sean Nós (Fir) / Irish Singing (Men) (12-15)

1st Mark Ó Laoire, CCÉ, Sliabh Luachra, Ciarraí

32C Amhránaíocht ar an Sean Nós (Fir) / Irish Singing (Men) (15-18)

1st Máirtín Ó Cathasaigh, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

32D Amhránaíocht ar an Sean Nós (Fir) / Irish Singing (Men) (O18)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

33A English Singing (Ladies) / Amhráin Bhéarla (Mná) (Faoi 12)

1st Ruth Moynihan, CCÉ, Kilcummin, Ciarraí

2nd Sarah Neville, CCÉ, Ballylongford / Tarbert, Ciarraí

rec Mary O'Connor, CCÉ, Kilcummin, Ciarraí

33B English Singing (Ladies) / Amhráin Bhéarla (Mná) (12-15)

1st Madeleine Courtney, CCÉ, Barr na Sráide, Ciarraí

2nd Caoimhe Harte, CCÉ, Ballylongford / Tarbert, Ciarraí

3rd Shauna O'Keeffe, CCÉ, Kilcummin, Ciarraí

33C English Singing (Ladies) / Amhráin Bhéarla (Mná) (15-18)

1st Aoife Ní Shúilleabháin, CCÉ, Sliabh Luachra, Ciarraí

2nd Shauna O'Leary, CCÉ, Kilcummin, Ciarraí

33D English Singing (Ladies) / Amhráin Bhéarla (Mná) (O18)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

34A English Singing (Men) / Amhráin Bhéarla (Fir) (Faoi 12)

1st Luke Moynihan, CCÉ, Kilcummin, Ciarraí

2nd Kyle Benson, CCÉ, Sliabh Mish, Ciarraí

34B English Singing (Men) / Amhráin Bhéarla (Fir) (12-15)

1st Mark Ó Laoire, CCÉ, Sliabh Luachra, Ciarraí

2nd Paul Somers, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

3rd Liam Evans, CCÉ, Sliabh Mish, Ciarraí

34C English Singing (Men) / Amhráin Bhéarla (Fir) (15-18)

1st Máirtín Ó Cathasaigh, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

34D English Singing (Men) / Amhráin Bhéarla (Fir) (O18)

1st Donal Tydings, CCÉ, Trá Lí, Ciarraí

35A Feadaíl / Whistling (Faoi 12)

1st Joe Horan, CCÉ, Milltown/Listry, Ciarraí

2nd Saoirse Collins, CCÉ, Brosnach, Ciarraí

3rd Tommy Ó Deargáin, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

35B Feadaíl / Whistling (12-15)

1st Aoibhe Horan, CCÉ, Milltown/Listry, Ciarraí

35C Feadaíl / Whistling (15-18)

1st Máirtín Ó Cathasaigh, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

35D Feadaíl / Whistling (O18)

1st Donal Tydings, CCÉ, Trá Lí, Ciarraí

36A Portaireacht / Lilting (Faoi 12)

1st Evanne Kerins, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

2nd Tommy Ó Deargáin, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

36B Portaireacht / Lilting (12-15)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

36C Portaireacht / Lilting (15-18)

1st Máirtín Ó Cathasaigh, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

36D Portaireacht / Lilting (O18)

1st Donagh McElligott, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

2nd Donal Tydings, CCÉ, Trá Lí, Ciarraí

37E Amhráin Nuacheaptha, Gaeilge / Newly Composed Songs in Irish (Aon Aois/Any Age)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

38E Newly Composed Songs in English / Amhráin Nuacheaptha, Béarla (Aon Aois/Any Age)

1st Sonny Egan, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

39E Píosaí Ceoil Nuacheaptha / Newly Composed Tunes (Aon Aois/Any Age)

1st Aisling Wharton, CCÉ, Barr na Sráide, Ciarraí

2nd Conor Heaphy, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

rec Ruby Falvey, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

40A Rince Céilí Ochtair, Mná / 8-Hand Céilí Dancing, Ladies (Faoi 12)

1st Cill Áirne, Susan, Cross Reel, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

2nd Tuosist-Kenmare, High Cauled Cap, CCÉ, Tuosist-Kenmare, Ciarraí

rec Cill Áirne, Ciara, Cross Reel, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

40B Rince Céilí Ochtair, Mná / 8-Hand Céilí Dancing, Ladies (12-15)

1st Cill Áirne, 8 Hand Jig, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

2nd Tousist-Kenmare, Cross Reel, CCÉ, Tousist-Kenmare, Ciarraí

rec Trá Lí, High Cauled Cap, CCÉ, Trá Lí, Ciarraí

40C Rince Céilí Ochtair, Mná / 8-Hand Céilí Dancing, Ladies (15-18)

1st Cill Áirne, 8 Hand Jig, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

40D Rince Céilí Ochtair, Mná / 8-Hand Céilí Dancing, Ladies (O18)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

41A Rince Céilí Ochtair, Measctha / 8-Hand Céilí Dancing, Mixed (Faoi 12)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

41B Rince Céilí Ochtair, Measctha / 8-Hand Céilí Dancing, Mixed (12-15)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

41C Rince Céilí Ochtair, Measctha / 8-Hand Céilí Dancing, Mixed (15-18)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

41D Rince Céilí Ochtair, Measctha / 8-Hand Céilí Dancing, Mixed (O18)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

42A Rince Céilí Ceathrair, Mná / 4-Hand Céilí Dancing, Ladies (Faoi 12)

1st Kilcummin, Humours Of Bandon, CCÉ, Kilcummin, Ciarraí

2nd Cill Áirne, Susan, Humours of Bandon, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

rec Cill Áirne, Emma, Humours of Bandon, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

42B Rince Céilí Ceathrair, Mná / 4-Hand Céilí Dancing, Ladies (12-15)

1st Cill Áirne, Alice, Humours of Bandon, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

2nd Cill Áirne, Laura, Humours of Bandon, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

rec Cill Áirne, Grace, Humours of Bandon, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

42C Rince Céilí Ceathrair, Mná / 4-Hand Céilí Dancing, Ladies (15-18)

1st Cill Áirne, Áine, Humours of Bandon, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

2nd Cill Áirne, Orlaigh, Humours of Bandon, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

42D Rince Céilí Ceathrair, Mná / 4-Hand Céilí Dancing, Ladies (O18)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

43A Rince Céilí Ceathrair, Measctha / 4-Hand Céilí Dancing, Mixed (Faoi 12)

1st Cill Áirne, Humours of Bandon, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

2nd Sliabh Mish, 4-Hand Reel, CCÉ, Sliabh Mish, Ciarraí

43B Rince Céilí Ceathrair, Measctha / 4-Hand Céilí Dancing, Mixed (12-15)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

43C Rince Céilí Ceathrair, Measctha / 4-Hand Céilí Dancing, Mixed (15-18)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

43D Rince Céilí Ceathrair, Measctha / 4-Hand Céilí Dancing, Mixed (O18)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

44A Rince Seit, Mná / Full Set, Ladies (Faoi 12)

1st Kilcummin, Robyn, Bonane Set, CCÉ, Kilcummin, Ciarraí

2nd Cill Áirne, Mucros, Caledonian Set, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

rec Cill Áirne, Lacca, Caledonian Set, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

44B Rince Seit, Mná / Full Set, Ladies (12-15)

1st Cill Áirne, Tír na bPoll, Caledonian Set, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

2nd Kilcummin, Corballa Set, CCÉ, Kilcummin, Ciarraí

rec Cill Áirne, Lios Uí Bhigín, Kilfenora Set, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

44C Rince Seit, Mná / Full Set, Ladies (15-18)

1st Cill Áirne, Cnoc na Sceithe, Clare Orange and Green, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

2nd Sliabh Luachra, Ballykeale Set, CCÉ, Sliabh Luachra, Ciarraí

rec Kilcummin, Merchant Set, CCÉ, Kilcummin, Ciarraí

44D Rince Seit, Mná / Full Set, Ladies (O18)

1st Fossa Two Mile, Cavan Reel, CCÉ, Fossa Two Mile, Ciarraí

2nd Cill Áirne, Clare Orange and Green Set, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

rec Lixnaw, Claddagh Set, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

45A Rince Seit, Measctha / Full Set, Mixed (Faoi 12)

1st Cill Áirne, Spa, Plain Set, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

2nd Kilcummin, Gavin, Plain Set, CCÉ, Kilcummin, Ciarraí

rec Ballydonoghue Lisselton, Caledonian, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

45B Rince Seit, Measctha / Full Set, Mixed (12-15)

1st Cill Áirne, Minish, Lakyle Set, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

2nd Cill Áirne, Tullig, Corofin Plain Set, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

rec Kilcummin, Camp Set, CCÉ, Kilcummin, Ciarraí

45C Rince Seit, Measctha / Full Set, Mixed (15-18)

1st Cill Áirne, Abbeycross, Plain Set, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

2nd Sliabh Luachra, Ballykeale Set, CCÉ, Sliabh Luachra, Ciarraí

rec Kilcummin, Camp Set, CCÉ, Kilcummin, Ciarraí

45D Rince Seit, Measctha / Full Set, Mixed (O18)

1st Kilcummin, Clare Orange & Green Set, CCÉ, Kilcummin, Ciarraí

2nd Raecaol, Plain Set, CCÉ, Sliabh Luachra, Ciarraí

46F Rince Leathsheit Measctha / Half Set, Mixed (Faoi 18)

1st Cill Áirne, Tullorum, Mullagh Half Set, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

2nd Kilcummin, Kildownet, CCÉ, Kilcummin, Ciarraí

rec Sliabh Luachra, Loughgraney Half Set, CCÉ, Sliabh Luachra, Ciarraí

46D Rince Leathsheit Measctha / Half Set, Mixed (O18)

1st Cill Áirne, Ballyroan Half Set, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

2nd Kilcummin, Dermot, Ballinascarty, CCÉ, Kilcummin, Ciarraí

rec Kilcummin, Patrick, Kildownet, CCÉ, Kilcummin, Ciarraí

47L Rince Seit, Measctha, Os cionn 35 / Full Set, Mixed, O35 (O35)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

48A Rince ar an Sean-Nós (Faoi 12)

1st Cara McCrohan, CCÉ, Barr na Sráide, Ciarraí

2nd Tony Dowling, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

rec Holly Galvin, CCÉ, Barr na Sráide, Ciarraí

48B Rince ar an Sean-Nós (12-15)

1st Julia Cooper, CCÉ, Barr na Sráide, Ciarraí

2nd Seán Ó Caoimh, CCÉ, Sliabh Luachra, Ciarraí

rec Jane O'Connor, CCÉ, Barr na Sráide, Ciarraí

48C Rince ar an Sean-Nós (15-18)

1st Kianan O'Doherty, CCÉ, Cill Áirne, Ciarraí

2nd Ríona Moran, CCÉ, Barr na Sráide, Ciarraí

48D Rince ar an Sean-Nós (O18)

1st Kieran Browne, CCÉ, Sliabh Luachra, Ciarraí

2nd Victoria Breathnach, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

49G Comhrá Gaeilge (Faoi 9)

Q Setanta Ó Brosnacháin, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

Q Evanne Kerins, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

Q Tommy Ó Deargáin, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

Q Sarah Breen, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

Q Caoimhe Ní Churráin, CCÉ, Craobh an Aghasaigh, Ciarraí

49H Comhrá Gaeilge (9-11)

Q Moira O' Connor, CCÉ, Ballybunion, Ciarraí

Q Síne Fogarty, CCÉ, Ballybunion, Ciarraí

Q Grace Ní hIfearnáin, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

Q Sarah Ní Shé, CCÉ, Barr na Sráide, Ciarraí

Q Aoife Ní Mhuircheartaigh, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

49I Comhrá Gaeilge (11-13)

Q Emma Ní hÍfearnáin, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

Q Saoirse Ní Churraín, CCÉ, Barr na Sráide, Ciarraí

Q Pádraig Ó Muircheartaigh, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

Q Eamon O'Connor, CCÉ, Ballydonoghue Lisselton, Ciarraí

Q Bríd Fitzgerald, CCÉ, Sliabh Mish, Ciarraí

49J Comhrá Gaeilge (13-15)

Q Ciara Ní Shé, CCÉ, Barr na Sráide, Ciarraí

Q Aoibhe Hannon Linnane, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

49K Comhrá Gaeilge (15-18)

Q Máirtín Ó Cathasaigh, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

50A Storytelling (Faoi 12)

1st Abbey Marie Cronin, CCÉ, Glenflesk, Ciarraí

2nd Aisling Hennessy, CCÉ, Ballylongford / Tarbert, Ciarraí

50B Storytelling (12-15)

1st Ailisha Daughton, CCÉ, Trá Lí, Ciarraí

50C Storytelling (15-18)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

50D Storytelling (O18)

1st Frances Kennedy, Greenville, Listowel, Ciarraí

2nd Sonny Egan, CCÉ, Leac Snámha, Ciarraí

51A Scéalaíocht (Faoi 12)

1st Setanta Ó Brosnacháin, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

2nd Conrí Ó Brosnacháin, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

51B Scéalaíocht (12-15)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________

51C Scéalaíocht (15-18)

1st Máirtín Ó Cathasaigh, CCÉ, Craobh an Ághasaigh, Ciarraí

51D Scéalaíocht (O18)

1st __________________________________________

2nd __________________________________________

3rd __________________________________________